04 września 2011

Zaczynamy

Witam,
z założeniem bloga zwlekałam dość długo i nie będę ukrywać, że po porostu nie wiedziałam jak się za to zabrać, ale w końcu się zabrałam i jest. Powstał. Więc witam jeszcze raz.
Nazywam się Agnieszka i kiedy byłam w ciąży i całymi dniami siedziałam w domu, przez przypadek w Internecie trafiłam na scrapbooking i wpadłam po uszy. Od zawsze miałam zamiłowanie do "robótek ręcznych", ale to było coś, co mnie wciągnęło bez reszty. I tak sobie już dziubie od dwóch i pół roku, z dłuższymi i krótszymi przerwami, w czasie których jestem autentycznie nieszczęśliwa, bo nie mogę robić tego co kocham. Ale cóż, czasami tak bywa :) Także trzymam się dzielnie, a kiedy tylko mam okazję, to zasiadam do jadalnianego stołu, który zamieniam w swój warsztat i działam.
Scrapbooking, jak już wspomniałam kocham miłością prawdziwą, ale czasami mam takie zapędy, by spróbować czegoś innego, nowego, żeby coś tam poszyć, pomalować, pomajsterkować, więc zapewniam, że znajdą się tu też inne twory. Zapewne trochę nieudane, trochę koślawe. Będzie to wynikiem braku doświadczenia, wiedzy i umiejętności, ale stworzone z pasją i prosto z serca, bo ja po prostu kocham rękodzieło.
No, to chyba tyle tytułem wstępu, tak więc zapraszam do oglądania i komentowania moich prac, które niebawem tu będę zamieszczać.
Pozdrawiam.

2 komentarze:

  1. Pięknym pudełkiem zaczęłaś swojego bloga. Trzymam kciuki za skrapki i za inne robótki i dodaję sobie Twoje miejsce do czytnika :)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne prace - będę Ci kibicować:) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...