13 września 2014

Usprawiedliwiam się

Pędzę, aby usprawiedliwić swoją blogową nieobecność, bo jakby nie było, to troszkę mnie tu nie było. Ale wcale się nie lenię. Wręcz przeciwnie. A oto powód mojej nieobecności, a nawet kilka powodów:


Cztery krzesła. Drewniane, ciężkie i solidne, z którymi walczę już od tygodnia. 
Nie są moje, nie, nie. Nie są też śmietnikowym znaleziskiem. Są własnością znajomej i jej męża, którzy zechcieli aby zmieniły kolor. Przywędrowały więc do mojego garażu.Tak więc siedzę sobie na tym garażu, ćwiczę mięśnie rąk i nadwyrężam mięśnie kręgosłupa, bo uwielbiam się tak czasami pomęczyć i zapylić. Krzesła będą jasne. Prawdopodobnie białe i szare, więc staram się dostać do surowego drewna, co nie jest wcale łatwe, bo mimo swoich lat, krzesła są w bardzo dobrym stanie. Wiadomo, że jak coś jest stare i zniszczone, to przeważnie samo odchodzi.


A kiedy się tak czemuś całkowicie poświęcam, to zapominam o całym bożym świecie i ubolewam nad tym, że do garażu muszę dreptać kawałek i zanim się do porządku ze wszystkim rozłożę i zabiorę do pracy, to już muszę wszystko chować, sprzątać, biec do domu, kąpać się i lecieć po Tośkę. I tak z codziennymi obowiązkami, pierwszą lekcją baletu Tośki i urodzinami jej koleżanki, śmignął nam ten tydzień, że hej.


A już się nie mogę doczekać efektu końcowego. I myślę, że właściciele również. Zanim to jednak nastąpi, pewnie minie jeszcze troszkę czasu, a ja pewnie będę wpadać tu nie za często, ale obiecuję, że pojawię się jeszcze z postem baletowym właśnie, tylko muszę moją małą baletnicę na sesję namówić.

Pozdrawiam


5 komentarzy:

 1. Czekam na efekt końcowy! Na pewno będą boskie, i zazdroszcze ze masz swój kącik garażowy!

  OdpowiedzUsuń
 2. witam,
  a ja mam takie pytanko-szukam dokładnie takich krzeseł od dawna. a konkretnie jednego-do sesji zdjeciowych. Gdzie można takie dostać?albo jak sie nazywają?:)szukam po necie i od roku nie trafiłam na ani jedno:( na targach staroci tez ich nie ma:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojejciu :( Nie wiem. Krzesła są własnością znajomych. Dostali je po likwidacji czegoś tam.
   Ale znalazłam taki link: http://olx.pl/oferta/6-szt-krzesel-z-czasow-prl-jafameg-fabryka-jasienica-CID628-ID4pzLW.html
   Może to coś pomoże. :)

   Usuń
  2. Dziękuję!!! Jesteś Kochana!!! teraz przynajmniej wiem czego szukać:) szkoda,że tak późno bo widzę,ze masa ofert przeszła mi obok nosa niedawno:/ Teraz nie ma żadnych. Poczekam:) Nikt do tej pory nie chciał mi pomóc...

   Usuń
  3. Cieszę się, że pomogłam :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...